ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 14 Херсонської міської ради

"Наші  улюблені ВУСОЛАПОХВОСТИКИ"

РОБОТА З БАТЬКАМИ

16 лютого - День єднання

з 07.02.-11.02 "Тиждень шляхетності"

Малята згадували, які добрі справи вони зробили, кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, педагогам ,підтримали тих, кому це потрібно.

22.11 -26.11 "Тиждень бережливих"

12.10. квест "Нащадки козаків"

27.09. - 31.09 "РІЗНОКОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ"

ШАНОВНІ ДОШКІЛЬНИКИ, ВСІ- ВСІ- ВСІ, ПРИЧЕТНІ ДО СВІТУ ДИТИНСТВА!!!

Від щирого серця вітаємо з професійним святом усіх вихователів і працівників дшкільної освіти. Будьте завжди здорові, щасливі та сповнені безмежного натхнення, адже саме з вас починається шлях до знань кожного маленького українця.

20.08.2021р. наша  дитсадкова родина відзначила День народження нашої держави. Лунав Гімн України, Гайтана з піснею "Сонце нам сяє" допомогла зробити ранкову зарядку, а під пісню Тараса Петриненка "Україна" діти зробили  макет карти України и подарували свої сердечка в знак любові і відданості. Вітаємо!

2019.05.2021р. у ЗДО№14 було проведено спартакіаду "Крок до Олімпу", в якій взяли участь  вихованці молодшого, середнього та старшого дошкільного віку. Веселі естафети, цікаві ігри та руханки підіймали настрій всім учасникам змагань. Наприкінці змагань всі учасники Спартакіади отримали  солодощі.

З 17 -23 квітня  у ЗДО №14 пройшов І етап  Тижня безпеки дорожнього руху.З вихованцями були проведені бесди, заняття та розваги, щодо безпеки на дорозі.